Szkoła Futbolu Wilanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

01

05-2014

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 12, wczoraj: 184
ogółem: 228 188

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Kieras71 15

Aktualno�ci

Turniej Orzeł Cup - grupa czerwona - sobota 19.01.2013

  • autor: bicarek, 2013-01-14 17:34

Turniej Orzeł Cup w kategorii Orlików 2003, najbliższa sobota 19.01.2013

poniżej powołania ...

 

Na turniej powołani zostali (grupa czerwona):

Bartek Bicki, Mateusz Pasek, Bruno Wojnowski, Maciek Bilski, Norbert Bilski, Alex Morawietz, Mikołaj Kalinowski, Kacper Oleksiak, Jash Bathia, Oskar Staśkiewicz , Kuba Ciesluk, Michał Montoya

Zbiórka na hali ul. Kawęczyńska 2 ( wejście od ul. Korsaka ) o godz. 7.45 Szegółowy plan rozgrywek na stronie: http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,1784531,szczegolowy-harmonogram-turnieju-orlikow-2003.html

Koszt udziału 25 zł płatne u trenera w dniu turnieju.

Zabieramy stroje czerwone , ochraniacze, buty do gry na hali i ochraniacze.

 

Proszę o potwierdzenie udziału na środowym lub piatkowym treningu osobiście u mnie, dziękuję.

 

Trener Piotr


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [456]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Szkoła Futbolu Wilanów II   KS Teresin
2014-04-26, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
LKS Tur Jaktorów - MKS Znicz II Pruszków
MKS Piast Piastów - GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Szkoła Futbolu Wilanów II - KS Teresin
UKS Czerwone Smoki Brwinów - KS Błonianka
UKS Mazovia Grodzisk Maz. - UKS Unia Boryszew
UKS Nowa Wieś - UKS Ołtarzew

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

MKS Znicz II Pruszków 1:23 Szkoła Futbolu Wilanów II
2014-04-19, 11:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 21:2 UKS Ołtarzew
KS Błonianka 6:1 UKS Mazovia Grodzisk Maz.
KS Teresin UKS Czerwone Smoki Brwinów
MKS Piast Piastów 10:2 LKS Tur Jaktorów
MKS Znicz II Pruszków 1:23 Szkoła Futbolu Wilanów II
UKS Unia Boryszew 2:2 UKS Nowa Wieś

Najnowsza galeria

SFW Grupa Czerwona 9:4 Gwardia Warszawa
Ładowanie...

Losowa galeria

SFW Grupa Czerwona - Olimpia - 13.04.2013
Ładowanie...